Showcase

  • JoinedMay 2007
  • Current cityhataydan rizeye
  • CountryTurkey
View all

Photos of gülcan sağır

Testimonials

Write a testimonial

Nasıl fotoğraf çekilir,hangi açıdan çekilir,hangi amaca yönelik hangi ayarlar kullanılır bunu çok iyi bilen biridir gülcan ablam :) Fotoğraflarını çok başarılı buluyorum.Çoğu zaman olumlu yorumlar yapıyorum çünkü eleştirilemeyecek kadar bilgilisin. Flickr seninle güzel. saygılar efenim ;)

February 9, 2012

Selam, Hakkında çok şey bilmiyorum aslında. Ama fotoğrafların çok etkileyici. Güzel koku alıyorsun)) Ve zamanlaman çok iyi. Gelecekte fotoğraflarınla daha iyi bir yere geleceğine eminim.. Hep böyle kal. Tebrikler ve Başarılar..

May 6, 2009

Flickr'daki ilk aylarımı, karanlıkta el yordamıyla ilerler gibi, neyin ne olduğunu kendikendime öğrenmeye çalışarak ve yalnız yabancıların fotoğraflarına bakarak geçirdim. Doğrusu, burada Türkler olduğunu bilmiyordum. Birgün Aycasan Hanım'ın bir fotoğrafına rastladım ve kendisiyle tanıştım. Yurtdışında bir Türk'le karş… Read more

Flickr'daki ilk aylarımı, karanlıkta el yordamıyla ilerler gibi, neyin ne olduğunu kendikendime öğrenmeye çalışarak ve yalnız yabancıların fotoğraflarına bakarak geçirdim. Doğrusu, burada Türkler olduğunu bilmiyordum. Birgün Aycasan Hanım'ın bir fotoğrafına rastladım ve kendisiyle tanıştım. Yurtdışında bir Türk'le karşılaşmış gibi olmuş, çok sevinmiştim. Bu duygumu özellikle anlatmak istedim çünkü bizim tanışmamız sıradan bir olay değildi ve beni çok etkilemişti. Sonra, tabiri caizse, Aycasan Hanım, karanlıkta yürüyen benim elimden tuttu, bana Flickr ve fotoğrafçılık hakkında herşeyi öğretti. Bu iyikalbli, yardımsever, kibar, yüreği sevgi dolu insanla tanışmak benim için büyük bir şanstı ve sonradan anladım ki, çok büyük de bir onurdu. Kendisine minnet borçluyum ve her zaman saygılıyım. Fotoğrafçılığı tartışılmaz. O, büyük bir usta kuşkusuz. Fotoğraflarına bakarak bunu anlayabilir, benim gibi hayran olabilirsiniz. Ben O'nun, kendisiyle tanışmamış olanlarca bilinmeyen yönünü, insanlığını anlatmak istedim. Başarılarınızın devamını dilerim hocam. Saygılarımla.

Read less
October 2, 2008
Loupine says:

Aycasan is a very creative and eclectic photographer. Portraits, sunsets, macros, drop photos...aycasan takes them! I am very happy to meet her! Aycasan is a very friendly and soooo nice flickr friend!!!

March 20, 2008
rabidash* says:

Aycasan is one of my wonderful Flickr friends. She has a lovely personality. We can see all beautiful things around her through her eyes. She has a sweet kind of heart and a great artistic eye. Her great works makes her great. She has the right talent for creating beautiful work from simple things. She has something sp… Read more

Aycasan is one of my wonderful Flickr friends. She has a lovely personality. We can see all beautiful things around her through her eyes. She has a sweet kind of heart and a great artistic eye. Her great works makes her great. She has the right talent for creating beautiful work from simple things. She has something special in her eye & something super special for me. She is never tired of creating, visiting, inspiring. I thank her for sharing her lovely creations. She has a lovely family and wonderful friends. I love her lovely personality and lovely work. God bless her and her loved ones. Wishing her all the best.

Read less
March 21, 2008
Elfin Sink (deleted)

Simple !! says: " aycasan is one of the best that you have nice shots .. i really love your photos it's great your so creative & so sensitive love your work keep it going ...... my best wishes for you thanx alot :D"

March 1, 2008

Aycasan is a creative and marvelous photographer, who manipulates the water drops very well. Is a honor for me be your friend. Hugs my friend

February 6, 2008
Tangy Show (deleted)

AYCASAN;ın resimleri,cok hoş ve başarılı gerçekten.!. Teknik ve konuları seçimi,onun "fotoğraf sanatı"na duyduğu sevgiyi açıkça belli ediyor,ve bunu,da biz izleyicilerle,tüm açık yürekliliği ve sıcaklığıyla paylaşıyor..en güzeli de bu bence..yeni fotoğraflarını sabırsızlıla beklıyoruz, aycasan...

January 27, 2008

Flickr'da sıcak dostluğunu her zaman hisssettiğim arkadaşım. Güzel fotoğraflarını görmek her zaman beni mutlu eder. Gün geçtikçe artan başarını ve explorer fotoğraflarını takdir etmemek elde değil. 1000 explorer'lara ulaşman dileğiyle.Başarılarının devamını dilerim.

December 4, 2007
Cute Kittens (deleted)

ღ♥ღ…Aycasan…Explore Şampiyonu…:)…Maşallah Demekten Başka Diyecek Hiç Bir Söz Yokki…Gönlüne,Eline Sağlık…Herşey Gönlünce Olsun.. En Kalbî Muhabbetlerimle… ღ♥ღ

November 24, 2007

hayatı flicker'dan takip edeceksin deseler, ayça'nın sayfalarını tercih ederim...

November 22, 2007

Çektigi her fotograf için okadar çok ugraşıyor ve MutLu oluyorki anlatamam (: ve tabi buna birebir şahit oldugum için, onu tanıdıgım için, arkadaşım oldugu için, dostum oldugu için, çok ama çok MutLuyum...Onu tanıma aslında hiç zor degil çünkü fotograflarında tüm dogallıgını tüm samimiyetini tüm güzelliklerini tüm yaşa… Read more

Çektigi her fotograf için okadar çok ugraşıyor ve MutLu oluyorki anlatamam (: ve tabi buna birebir şahit oldugum için, onu tanıdıgım için, arkadaşım oldugu için, dostum oldugu için, çok ama çok MutLuyum...Onu tanıma aslında hiç zor degil çünkü fotograflarında tüm dogallıgını tüm samimiyetini tüm güzelliklerini tüm yaşamını yakalayabilirsiniz..o pozitif enerjisinin tümünü fotograflarına yansıtan ve bunu severek başaran biri. Seni tanıdıgım için çok şanslıyım ben (:

Read less
November 11, 2007

Fotoğrafa gönül vermiş, hayatın güzelliklerini kadrajında bizimle paylaşan, bence Flickr daki en iyi fotoğrafçılardan Ayca. Kadrajındaki güzellikler bitmemesi dileklerimle :)

October 29, 2007
Molly says:

Onu Flickr'da tanıdım. Sizlerde explore sayfasında mutlaka onun fotoğrafını görmüşsünüzdür. Çünkü o bir explore ŞAMPIYONU. Fotoğrafları hayatından içinden, kendi gibi canlı ve etkileyici. Detayları gören ve iyi bir gözlemci. Arkadaşlığı da fotoğrafları gibi sıcacık. Ömür boyu mutlu olmasını dilerim :)

October 24, 2007

Fotoğraf yüklemesini heyecenla beklediğim , harika fotoğrafların yaratıcısı ; fotoğrafların kadar canlı , renkli , sevgi dolu anlar dilerim sana , hayatından renkler eksik olmasın hiç :)

October 24, 2007